درباره ما

تاریخچه فعالیت های عطاری طوبا بندر ماهشهر؛


بسم الله الرحمن الرحيم

مجموعه ی درمانی عطاری طوبا بندر ماهشهر
ابتدائا با اخذ نمایندگی خانگی از مجموعه احیاکنندگان سلامت { تحت اشراف دکتر حسین روازاده } در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ( مصادف با عید سعید غدیر )
با شعار درمان از طریق اصلاح تغذیه
توسط حجت الاسلام شیخ حسن بنی سعید ایجاد شد.

پس از آن با شرکت در نمایشگاهی در هیات فاطمیون بندر ماهشهر در ایام محرم به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

و پس از محرم شعبه مرکزی خود را در بازار ناحیه ی صنعتی رسما افتتاح کرد.

این مجموعه از بدو تشکیل با تلاش فراوان بر روشنگری به صورت های مختلف حضوری و مجازی به اصلاح تغذیه ی مردم به عنوان مهمترین عامل در گسترش بیماری ها در جامعه پرداخت.

و جهت تحقق این هدف به دعوت از اساتید و برگزاری دوره های مختلف مبادرت ورزید.

به همین منظور از تاریخ ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۵ اولین ویزیت حضوری توسط استاد گرامی طب اسلامی، حجت الاسلام فاضل خراسانی برگزار گردید.

در این برنامه ها ی ویزیت که تقربیا به صورت‌ منظم هر ۴۵ روز در حال برگزاری است تا انتهای سال ۱۴۰۱ ، سی و چهار مرحله ویزیت حضوری و حدود ۶ مرحله ویزیت مجازی ( در ایام کرونا) برگزار گردیده است.

این مرکز از حضور اساتید گرانقدری همچون دکتر حسین روازاده و سرکار خانم اشرفی و سرکار خانم دریایی نیز جهت انجام ویزیت و سخنرانی و انجام دوره بهره برده است.

برگزاری هشت مرحله ویزیت تخصصی طب سنتی بانوان و چندین دوره ی آموزش طب اسلامی و طب سنتی توسط اساتید معزز
حجت الاسلام فاضل خراسانی و حجت الاسلام بنی سعید و سرکار خانم دریایی از دیگر خدمات این مرکز از بدو تشکیل تاکنون می باشد.

اهمیت دادن به مسائل فرهنگی از جمله برگزاری مناسبت های دینی و وطنی و همچنين در نظر گرفتن تخفیفات در قالب طرح های مختلف حمایت از بانوان محجبه و تشویق به فرزند آوری از دیگر فعالیت های این مرکز فرهنگی و درمانی می باشد.

برگزاری ویزیت های رایگان و جهادی در مناطق محروم از جمله روستای گرگر و شهرک مدنی و اهتمام ویژه به افراد نیازمند از اموری است که این مرکز بر خود فرض می‌داند.

همچنین این مرکز درمانی با توجه به استقبال همشهریان عزیز مبادرت به راه اندازی شعبه دوم در بندر أمام خمينى 《 ره 》در اسفند ماه ۱۳۹۶ کرد.

تهیه نان کاملا سنتی و آب نیسان و باران و همچنین برگزاری حجامت و فصد خون و سایر اعمال یداوی
از دیگر خدمات عطاری طوبا بندر ماهشهر برای همراهان محترم می باشد.

مجموعه درمانی عطاری طوبا مفتخر است که در ماه رجب ۱۴۰۱ و در روز میلاد باسعادت امیرالمؤمنین علیه السلام بزرگترین فروشگاه مجازی عرضه ی محصولات سالم و ارگانیک در سطح استان با بیش از هزار قلم مواد غذایی و دارویی را افتتاح کند.


*آرزوی ما سلامتی روحی و جسمی همه همراهان گرامی میباشد.*